×

Develia przekazuje mieszkania w VI i VII etapieosiedla Centralna Park

Develia przekazuje mieszkania w VI i VII etapieosiedla Centralna Park

Develia rozpoczęła przekazywanie kluczy w VI i VII etapie osiedla Centralna Park na krakowskich Czyżynach. W ramach tych faz inwestycji powstało 478 lokali o powierzchniach od 25 do 86 metrów kwadratowych. Budowa trwała odpowiednio 22 miesiące dla VI etapu i 17 miesięcy dla VII etapu.  

Do wszystkich mieszkań przypisane są przestronne balkony, tarasy lub ogródki. W ramach VI i VII etapu Centralna Parku powstało również po 8 lokali usługowych w każdym z budynków. Do dyspozycji mieszkańców zostały oddane podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi i schowkami. Deweloper zadbał także o ogólnodostępne, naziemne miejsca postojowe. Dla najmłodszych powstał atrakcyjny plac zabaw, a dla tych nieco starszych – siłownia plenerowa.

Centralna Park to projekt, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Doceniają oni zarówno przemyślaną, funkcjonalną architekturę, jak i  lokalizację, zapewniającą dostęp do rozbudowanej miejskiej infrastruktury. Wszystkie mieszkania w VI i VII etapie osiedla zostały już sprzedane. W naszej ofercie znajdują się jeszcze lokale z obecnie realizowanych etapów VIII i IX etapy. Ich ceny zaczynają się już od 7650 zł za metr kwadratowy – komentujeAndrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Realizowane przez Develię osiedle wyróżnia atrakcyjna lokalizacja – inwestycja powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Rynek Główny oddalony jest zaledwie o 5,5 kilometra, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków. W pobliżu zlokalizowane są ATUT Galicyjska, Centrum Handlowe M1 oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.

Rodziny z dziećmi oraz miłośnicy aktywnego trybu życia docenią bliskie położenie jednego z największych krakowskich parków, 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych, ścieżek rowerowych, placami zabaw dla najmłodszych, skate parkiem, pump trackiem oraz uwielbianym przez młodych krakowian Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema. Blisko osiedla położone są także stadion lekkoatletyczny AWF, zespół pływalni, kryte korty tenisowe i ścianka wspinaczkowa. W okolicy znajduje się wiele restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.

Czyżyny cieszą się rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Do Centrum dojedziemy w 15 minut, a połączenia z innymi częściami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe. W przyszłości do dyspozycji mieszkańców będzie również nowa linia tramwajowa wzdłuż ulicy Nowohuckiej, łącząca Płaszów z Mistrzejowicami. Szybki dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni projekt Centralna Park atrakcyjnym pod kątem inwestycyjnego zakupu mieszkania na wynajem. Sprawny wyjazd z miasta zapewnia droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.

Centralna Park to nie jedyna inwestycja Develii w Krakowie. W sprzedaży znajdują się projekty Słoneczne Miasteczko na Prokocimiu-Bieżanowie, Przy Mogilskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony oraz Grzegórzecka 77 na Grzegórzkach.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

Amigdalina – portal internetowy

Portal internetowy to strona internetowa lub platforma online, która oferuje zintegrowane usługi, treści oraz dostęp do różnorodnych informacji w jednym miejscu. Portale są często zoptymalizowane pod kątem łatwej nawigacji i dostępu do wielu funkcji. Są to zazwyczaj rozbudowane witryny, które łączą różne elementy, takie jak:

  1. Informacje: Portale internetowe często zawierają sekcje z aktualnościami, artykułami, recenzjami czy analizami z różnych dziedzin.
  2. Usługi: Oferują różne usługi online, takie jak poczta elektroniczna, komunikatory, narzędzia społecznościowe, zakupy online czy rozrywkę.
  3. Społeczność: Wiele portali umożliwia użytkownikom tworzenie profili, udział w dyskusjach, komentowanie treści oraz nawiązywanie interakcji z innymi użytkownikami.
  4. Personalizacja: Portal może oferować funkcje personalizacji treści, umożliwiając użytkownikom dostosowanie witryny do swoich indywidualnych preferencji.
  5. Przydatne narzędzia: Portale często zawierają narzędzia ułatwiające korzystanie z różnych usług, takie jak kalkulatory, mapy czy prognozy pogody.
  6. Różnorodność treści: Dobre portale oferują różnorodne treści, aby przyciągnąć szeroką grupę odbiorców.

Przykłady portalów internetowych to na przykład Yahoo, MSN, czy Google, które integrują różne usługi i dostarczają różnorodnych treści w jednym miejscu. Portal internetowy jest więc bardziej kompleksowy niż pojedyncza strona internetowa, ponieważ łączy różne funkcje, informacje i usługi, aby zapewnić użytkownikom szeroki zakres doświadczeń online.

Opublikuj komentarz